Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Receptai

Pogrupiai

Apie duonvaisį
Apie duonvaisį - 2017/10/23
Stambusis duonmedis (Artocarpus heterophyllus) – medžių rūšis, priklausanti figų, šilkmedžių ir duonvaisių šeimai. Manoma, jog šių medžių kilmės šalis yra pietų Indija, kur jie atsirado prieš tūkstančius metų, o dabar yra plačiai paplitę tropiniuose viso pasaulio regionuose: pietryčių Azijoje, pietų Amerikoje, Australijoje bei Karibuose. Stambie..
Plačiau
Veganiškas Frapučino kokteilis
Veganiškas Frapučino kokteilis Ingredientai: Kokosų pienas; Bananas; Keletas ledo kubelių; Karobo milteliai (galima keisti kakava); Ekologiškas klevų sirupas, agavos nektaras arba kitas mėgiamas saldiklis; Paruošimas: Sudedame visus ingredientus į maisto smulkintuvą ir smulkiname iki vientisos masės. Pilame į kokteil..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Žaliavalgiškas TACO!
Nuostabi Ritos Miskel TACO interpretacija žaliavalgiškai. Ingredientai: Paplotėliams: Moliūgo sėklų miltų; Sezamo sėklų miltų; Aštrios arba paprastos raudonosios paprikos milteliai; Kumino (Ciberžolė) milteliai; Druska, pipiriukai bei kiti mėgiami prieskoniai; Pusė stiklinės vandens; Viena nedidelė cukinija; P..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kokteilis ,,Uogelė''
Reikės: saujos špinatų; mandarino; dideles saujos aviečių; banano; vandens. Eiga: Dedame viską į kokteilinę ar maisto smulkintuvą ir suplakame. Skanaus :) ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kokteilis ,,Šokoladinė svajonė"
Reikės:  poros bananų; pusės avokado; didelio šaukšto kakavos; agavų sirupo; kanapių baltymų; stiklinės vandens. Eiga: viską dedame į kokteilinę ar maisto smulkintuvą ir suplakame. Skanaus :) ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kokteilis ,,Vyšnaitė''
Reikės: vyšnių  be kauliukų; poros bananų; kokosų pieno; peruvinės pipirnės (maca) miltelių. Eiga: Viską dedame į kokteilinę ar maisto smulkintuvą. Skanaus :) ..
2 Komentaras (-ai)
Plačiau
,,Rožinis ananasas"
Reikės: nedidelio ananaso; pusantros stiklinės kokosų vandens (jei neturite, pilkite paprastą vandenuką ir įdėkite kokosų drožlių); pusantros stiklinės mėgiamų uogų. Paruošimas: Nupjaukite ananaso viršūnėlę ir išpjaukite vidų. Visus ingredientus sudėkite į maisto smulkintuvą ar kokteilinę ir suplakite. Patiekite vis..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Deimantes kokteilis ,,Energija''
Reikės: Lapinio kopūsto (angl. Kale); Persiko; Ryžių pieno; Riešutų sviesto; Kanapių miltelių. Eiga: Viską metame į kokteilinę ir mėgaujamės sveikais ir sočiais pusryčiais :)   Už receptą dėkojame: Deimantei Meilūnei. ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Irenos kokteilis ,,Gėlelė''
Reikės: Kiaulpienių lapelių ir žiedelių; Kelių žemuogių ir juodųjų serbentų lapelių; Medetkų žiedelių (kas mėgstate); Saujelės daigintų grikių; Mango; Banano; Ispaninio šalavijo (chia) sėklų; Truputėlį klevų sirupo (tiems kam trūksta saldumo); Vandens.  Eiga: Viską suplakame ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Jurgitos kokteilis ,,Pavasarėlis''
Reikės: Mango; Banano; Dilgėlių; Vandenuko. Eiga: Viską dedame į kokteilinę, suplakame ir mėgaujamės :)   Už receptą dėkojame: Jurgitai.  ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau