Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Purškiamas valiklis paviršiams ir stiklams (750 ml)

Kaina: 6.98€
Kaina be PVM: 5.77€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

„Almacabio“ purškiamas universalus valiklis. Idealus blizginti ir valyti langus, veidrodžius bei kitus stiklinius paviršius. Taip pat juo tinka valyti ir daugybę kitų paviršių namuose, ypač vonioje ir virtuvėje (plyteles, kriaukles, emalio, stiklo, akrilo ir chromo paviršius).

Be fosforo, fosfatų, enzimų ir konservantų. Be naftos chemijos.

Naudojimas: papurkšti ant valomo paviršiaus ir nuvalyti šluoste. Nenaudoti ant rūgštims jautrių paviršių.

Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.

„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Q reikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.

Italijoje pagamintas produktas.

„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės.

Sudėtis (INCI): alcohol denat., capreth-6, tetrasodium imminodisuccinate, sodium coceth sulfate, potassium metasilicate, parfum.

Cheminė sudėtis: <5% bioetanolis (mikrobinės kultūros), kvapai, <5% anijoninės ir nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (kokosų aliejus).

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai