Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Pristatymas

Internetinėje parduotuvėje Grin Grin prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys šalia Jūsų esančiame Lietuvos pašto skyriuje.

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje nuo 8 val. iki 18 val. per 2-5 darbo dienas. 

Savaitgalį ar per valstybines šventes pradėti vygdyti užsakymai bus pradėti įvykdyti pirmą darbo dieną.


Atsiskaitymo galimybės:

apmokėjimas vyksta per internetinį banką mokejimai.lt pagalba - pasirinkite banką kuriame naudojatės interneto banko paslauga ir jums bus suformuotas pavedimas su reikiamais rekvizitais. Padarius pavedimą mes nedelsiant sužinosime, kad pavedimas atliktas ir galėsime įvykdyti jūsų užsakymą

Pristatymo kaina.
 
Jei užsakote daugiau nei už 60 Eur - prekių atvežimas nemokamas. Jei užsakymas mažesnės sumos, krovinio atvežimui Lietuvoje taikomas 3.5 Eur mokestis:


* į Kuršių Neriją - papildomai 17 Eur fiksuotas mokestis.
 

Dėmesio! Kurjeris gali paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Prekes į užsienį siunčiame paštu, siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas pagal pašto nustatytus įkainius priklausomai nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią bus siunčiama.

Visais rūpimais klausimais, susijusiais su pirkimu internetinėje parduotuvėje, rašykite el. paštu info@gringrin.lt

Mes griežtai saugome klientų informaciją. Jūsų pateiktos informacijos neperduodame ir neparduodame trečiosioms šalims. Internetinėje parduotuvėje užtikrindami jos tinkmą veikimą naudojame tradicines technines priemones, tačiau nerenkame jokios informacijos apie apsilankymus kuri galėtų lankytoją asmeniškai identifikuoti.