Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Levandų eterinis aliejus, ekologiškas (5ml)

Kaina: 7.97€
Kaina be PVM: 6.59€
Gamintojas: Essential Care
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Ekologiškas levandų (lot. Lavendula angustifolia) eterinis aliejus.

Vienas iš plačiausiai naudojamų eterinių aliejų. Neskiestas gali būti naudojamas vabzdžių įgėlimams, spuogams tepti (tačiau prieš tepant būtina patikrinti, ar nesate alergiški). Gali padėti nuo nemigos - rekomenduojama įlašinti 4 lašelius levandų eterinio aliejaus į vonią, ant popierinės servetėlės ar garintuvą ir pakvėpuoti.

Naudojimas: įlašinkite 4-6 lašelius į vonią; 2-4 lašelius ant skepetaitės arba į aromatinę lempą; 1-2 lašiukus ant nudegimų/nedidelių žaizdelių.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis.
Tik išoriniam naudojimui.

Jennie Harding knygoje „Aromaterapijos paslaptys“ rašoma, kad levandų eterinis aliejus malšina skausmą, naikina mikrobus, atjaunina odą, slopina spazmus, ramina nervus. Naudojamas esant sausam ar drėgnam kosuliui. Tinka odos priežiūrai: ją tonizuoja, ramina, padeda nuo įvairių bėrimų ir paraudimų. Vienas iš labiausiai raminančių aliejų, puikiai tinka esant nemigai ar nerimui.

Apie levandų eterinio aliejaus naudą plaukams skaitykite straipsnyje „Plaukų slinkimas: kaip sau padėti?“.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Todėl eteriniai aliejai dažnai vadinami plataus veikimo antibiotikais, antivirusiniais, antigrybeliniais. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos. Eteriniai aliejai neretai nedideliais kiekiais vartojami ir į vidų.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais, svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Didžiojoje Britanijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai