Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Kanapių aliejus, ekologiškas (100ml)

Kaina: 7.97€
Kaina be PVM: 6.59€
Gamintojas: Ölmühle Solling
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Vokietijos ekologiniuose ūkiuose užaugintų kanapių šalto spaudimo aliejus - turi daug omega 3 ir vitamino E. Naudojamas mitybai praturtinti ir kūno priežiūrai. 

Žalsvas, specifinio skonio su riešutų atspalviu.
Didesnę pusę sudaro poli-nesočiosios riebalų rūgštys, iš jų omega-3 (alfa linoleno) 14-25%, omega-6: gama linoleno 1-4%, linolio - 50-65%.

Alfa-linoleno rūgštis padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 2 g alfa linoleno rūgšties. Tokį kiekį turi 8-14 gramai arba 1-1,5 šaukštai šio kanapių aliejaus.

Remiantis [1], kanapių aliejus turi daug ir vertingo vitamino E: gama-tokoferolio - 63 mg/100 g, alfa tokoferolio - 13 mg/100g, delta-tokoferolio - 10 mg/100g ir beta-tokoferolio - 3 mg/100g. Tai sudaro virš 525% vitamino E RPN, rekomenduojamos paros normos.

Narkotinės medžiagos THC neturi.

Kanapių (Cannabis sativa) aliejus kai kurių mokslininkų ypač vertinamas dėl žmogaus organizmui palankaus omega-3 ir omega-6 riebiųjų rūgščių santykio 1:3 bei retai pasitaikančios gama linoleno rūgšties, kas yra svarbu ir mitybos, ir odos priežiūros prasme. 

Naudojamas salotoms, padažams, karštiems patiekalams gardinti. 
Netinka kepti.

Laikyti tamsioje vėsioje vietoje. Teisingai laikant tinka vartoti 9-12 mėn. Atidarytą laikyti šaldytuve.

Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

Augalinius aliejus geriausia laikyti tamsiuose buteliuose, sandariai uždarytus ir vėsioje vietoje. Todėl aliejaus butelio nestatykite ant palangės ir nelaikykite vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Aliejui kenkia ultravioletiniai spinduliai, deguonis ir šiluma, nuo ko jis greitai sugenda ir apkarsta. Nekaupkite per didelių aliejaus atsargų, turėkite tik tiek, kiek sunaudosite per pusę metų. Laikant normaliomis, rekomenduojamomis sąlygomis, šalto spaudimo augaliniai aliejai (su retomis išimtimis) yra tinkami naudoti 9-12 mėnesių.

Kokybė, o ne kiekis – toks "Ölmühle Solling" devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai