Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Himalajų druska su žolelėmis, smulki, ekologiška (160 g)

Kaina: 3.17€
Kaina be PVM: 2.62€
Gamintojas: Natur Hurtig
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Puikaus skonio, tinka salotų, daržovių patiekalų, sriubų ir padažų gardinimui. Patogioje naudoti dėžutėje su barstymui skirtomis skylutėmis.

Himalajų druska susidarė prieš 500 milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms ir glūdi giliai žemėje apsaugota nuo aplinkos poveikio. Tai yra visiškai natūrali, neapdorota ir chemiškai nevalyta druska. Joje yra ir kitų elementų, ne tik natrio chloridas, jodas ir vanduo, kaip dažniausiai įprastinėse stalo druskose.

Natūrali druska geriausiai atskleidžia savo savybes ir geriausiai pasisavinama mūsų organizmo, kai vartojama ištirpinta vandenyje. Tam ruošiamas prisotintas druskos tirpalas (tirpalas, kuriame daugiau druskos nebetirpsta) – 27 g druskos (kupinas valgomasis šaukštas) 100 ml vandens. Šio tirpalo 1 arbatinis šaukštelis vartojamas stiklinei vandens.

„Natur Hurtig“ druska yra iš vienos seniausių druskos kasyklų Himalajų papėdėje, kurioje jau 2000 metų druska tradiciniu būdu kasama, rankiniu būdu rūšiuojama, plaunama, džiovinama saulėje ir sumalama. Kasant druska nesprogdinama.
Atsakingos institucijos tikrina druskos kokybę Vokietijoje, kur šio prekinio ženklo Himalajų druska pripažinta tinkama prekiauti ekologiško maisto parduotuvėse. „Natur Hurtig“ kasyklose nėra vaikų darbo. „Natur Hurtig“ priklauso „Salt Health International“ organizacijai, kuri rūpinasi kasyklų darbuotojų šeimų gerove.

Natūrali druska lengvai pritraukia vandenį, todėl laikyti ją reikia sausoje vietoje.

Pakistane išgautas, Vokietijoje supakuotas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudėtis: natūrali nerafinuota Himalajų druska (80%), ekologiškos žolelės (krapai, mairūnai, gelsvės, dašiai, šalavijai, laiškiniai česnakai, petražolės, čiobreliai, bazilikai, salierai, salierų lapai).

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai

Žymos: