Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Eukalipto eterinis aliejus, ekologiškas (5 ml)

Kaina: 5.98€
Kaina be PVM: 4.94€
Gamintojas: Essential Care
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Ekologiškas eukalipto (lot. Eucalyptus globulus) eterinis aliejus. Tinka inhaliacijoms, trinti kūną įlašinus į bazinį aliejų.

Naudojimas: įlašinkite 3-4 lašelius į vonią, masažo aliejų, aromatinę lempą ar garintuvą.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis.
Tik išoriniam naudojimui. Nelašinkite ant odos neskiesto.

Jennie Harding knygoje „Aromaterapijos paslaptys“ rašoma, kad eukalipto eterinis aliejus efektyviai gali padėti esant kvėpavimo takų ligoms (lengvina atsikosėjimą), nuo peršalimo, gripo ar raumenų skausmų. Jis naikina mikrobus, skatina vietinę kraujotaką. Teigiamai veikia ir protą: nuteikia gaiviai, giedrai, suteikia erdvės pojūtį.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Todėl eteriniai aliejai dažnai vadinami plataus veikimo antibiotikais, antivirusiniais, antigrybeliniais. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos. Eteriniai aliejai neretai nedideliais kiekiais vartojami ir į vidų.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais, svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Didžiojoje Britanijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai