Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Ekologiškų eterinių aliejų mišinys kvėpavimui palengvinti vaikams (5ml)

Kaina: 9.11€
Kaina be PVM: 7.53€
Gamintojas: Essential Care
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

100% ekologiškų eterinių aliejų mišinys. Skirtas vaikams virš 10 metų.

Raminantis, švelninantis ir valantis aliejus padės peršalus, kosint, susirgus bronchitu ar astma. Šis eterinių aliejų mišinys gali būti lašinamas į vonią, naudojamas kvėpavimui: ant popierinės servetėlės ar į dubenį su karštu vandeniu.

Užlašinkite 3-5 lašelius ant skepetaitės arba įlašinkite į aromatinę lempą ar garintuvą.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis.
Tik išoriniam naudojimui. Nelašinkite ant odos neskiesto.

Sudėtis: levandų* (lot. Lavandula angustifolia), eukaliptų* (lot. Eucalyptus globulus), bosvelijų (lot. Boswelia carteri), kvapiųjų mairūnų* (lot. Origanum marjorana) eteriniai aliejai.
*- iš ekologinių ūkių.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Todėl eteriniai aliejai dažnai vadinami plataus veikimo antibiotikais, antivirusiniais, antigrybeliniais. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos. Eteriniai aliejai neretai nedideliais kiekiais vartojami ir į vidų.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais, svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Didžiojoje Britanijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai