Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Negazuotas stalo vanduo (0.25l)

Kaina: 1.19€
Kaina be PVM: 0.98€
Gamintojas: Melt Water
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Nepriekaištingai tyras, struktūrizuotas ledynų tirpsmo vanduo.

„Melt Water Original“ – tai itin aukštos kokybės stalo vanduo, pagamintas pažangiausiomis technologijomis atkartojant gamtoje vykstančius ledynų formavimosi ir tirpsmo procesus, taip išgaunant nepriekaištingo tyrumo geriamąjį vandenį.

Sudedamosios dalys: geriamasis vanduo, kalcio, kalio chloridai, natrio bikarbonatas, magnio sulfatas. Bendra mineralizacija mg/l ≤ 345. Vandens pH yra 7,5.

Struktūrizuotas sušaldymo ir tirpinimo būdu, panaudojant specialią technologiją ir pridedant mineralinių druskų.

Vanduo, tapsiantis „Melt Water Original“, išgaunamas iš 130 m. gylio artezinio gręžinio. Šis vanduo patenka į gamybos liniją be kontakto su aplinka, o gamybos procesus galima išskirstyti į du esminius etapus – pirminio ledo šaldymą ir ledo šerdies formavimą:
-  Pirminio ledo sluoksnis turi sunkiojo vandens požymių ir nepageidaujamų priemaišų, todėl jis pašalinamas specialia technologija.
-  Ledo šerdies formavimo metu ledo masyvo viduje susidaro neužšalusio vandens sfera, į kurią šąlant buvo išstumti visi vandenyje esantys nešvarumai ir priemaišos. Panaudojant unikalias technologijas ši sfera pašalinama, o iš likusio ledo gaunamas nepriekaištingai tyras, idealios molekulinės struktūros vanduo – „Melt Water Original“.

„Melt Water Original“ išpilstomas į originalius, išskirtinio dizaino 0.25 l ir 0.5 l talpos stiklinius buteliukus, kurie uždaromi būtent šiam gaminiui pritaikytais aliuminiais dangteliais. Toks taros derinys užtikrina maksimalią gaminio apsaugą nuo aplinkos poveikio ir sumažina medžiagų migracijos iš taros į produktą riziką, todėl „Melt Water Original“ vartotoją pasiekia būtent toks nepriekaištingas, koks buvo po galutinio atitirpinimo.

Lietuvoje pagamintas produktas.

Visa „Melt Water Original“ gamyba yra prižiūrima ir valdoma kvalifikuotų specialistų komandos, o įmonėje įrengtoje modernioje laboratorijoje atliekama nuolatinė visų gamybos etapų efektyvumo ir galutinio gaminio kontrolė. Technologinės inovacijos, gamybos procesai ir aukšta gaminio kokybė yra įvertinti British Retail Consortium (BRC) aukščiausios A klasės sertifikatu, o stalo vanduo „Melt Water Original“ buvo įvertintas Lietuvos „Metų gaminio 2013“ konkurso aukso medaliu ir prestižinėje Drinktec parodoje Vokietijoje nominuotas kaip vienas iš trijų geriausių naujų vandenų pasaulinėje rinkoje. Daugiau apie „Melt Water Original“ vandenį.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai

Žymos: