Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Sedona SD-P9000 maisto džiovintuvas

Kaina: 417.05€
Kaina be PVM: 344.67€
Gamintojas: Tribest Corporation, JAV
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Aukščiausia žaliojo džiovinto maisto kokybė Jūsų namuose

 • Skaitmeninis valdymas
 • Tiksli temperatūros kontrolė
 • Netriukšmingas veikimas
 • Šiuolaikiškas dizainas
 • Tikslus laikmatis
 • Padeda taupiai vartoti elektros energiją, užpildant produktais tik dalį džiovintuvo

Norite išsaugoti ilgesniam laikui gausiai užderėjusias sodo ir daržo gėrybes, grybus, prieskonines žoleles, ar pasilepinti gardžiomis ir sveikatai naudingomis duonelėmis, o gal pradžiuginti vaikus džiovintais obuoliukais su cinamonu, bananų-braškių saldainiukais ar net žaliąja pica? Tuomet Sedona žaliojo maisto džiovintuvas, išsaugantis pačias geriausias produktų savybes, yra pats tinkamiausias prietaisas Jums!    

Naujasis Sedona maisto džiovintuvas – elegantiškas stilingas įrenginys, padedantis lengvai išdžiovinti žalią gyvajį maistą, išsaugant jo maistinę vertę ir skonį nenaudojant dirbtinių priedų. Lyginant su kitais pasaulyje plačiai žinomais džiovintuvais, Sedona pasižymi nepralenkiamu našumu naudojant skaitmenines džiovinimo technologijas bei tikslią temperatūros kontrolę.
Sedona – tai naujosios kartos džiovintuvas. Be geriausių džiovintuvo savybių, Sedona   prietaise įdiegti ir šiuolaikiški privalumai. Dabar šį džiovintuvą galite sėkmingai įmontuoti virtuvėje vietoj mikrobangų krosnelės – puikus dizainas, skaitmeninis valdymas, du ventiliatoriai ir dvi džiovinimo sistemos - galingoji ir tylioji.

Tikslus, efektyvus ir elegantiškas!

Sedona devynių padėklų skaitmeninis maisto džiovintuvas tiksliai ir efektyviai paskirsto įkaitusį orą, išdžiovina maistą geriau ir tolygiau nei kiti maisto džiovintuvai. Be to, Sedona džiovinimo skyrius gali būti padalintas į dvi sekcijas, šiuo būdu taupant elektros energiją, kai norite džiovinti mažiau maisto.

Kituose džiovintuvuose, kuriuos jų gamintojai teigia esą skaitmeniniais, naudojami tik skaitmeniniai laikmačiai, tačiau temperatūra džiovinimo skyriuje nėra kontroliuojama skaitmeniniu būdu. Sedona yra vienintelis džiovintuvas su skaitmeniniu valdymo skydeliu bei visiškai automatizuotu valdymu, užtikrinančiu tikslią džiovinimo kontrolę.

Du skaitmeniniu būdu valdomi ventiliatoriai su šildymo spiralėmis ir šilumos jutikliais padalina Sedona džiovintuvą į du džiovinimo skyrius. Dvigubo ventiliatoriaus technologijos suteikia galimybę naudoti džiovintuvą visu arba puse pajėgumo, taigi galite pasirinkti, ar džiovinsite keturis, penkis ar devynis maisto padėklus. Be to, Sedona džiovintuvas pasižymi išskirtine savybe - dienos ar nakties metu galite nustatyti ir taip palyginti tyliai veikiančius ventiliatorius veikti beveik begarsiu režimu.

Dvigubo ventiliatoriaus technologija

Sedona yra pirmasis 600 vatų galios džiovintuvas su dviem 300 vatų galios nepriklausomai vienas nuo kito veikiančiais ventiliatoriais, dviem šildymo elementais ir dviem šilumos jutikliais, kurie gali dirbti tiek nepriklausomai vienas nuo kito, tiek kartu, tokiu būdu išdžiovinant iki devynių padėklų jūsų mėgiamų produktų vienu metu. Kadangi Sedona džiovintuve galite įjungti ir tik vieną šildymo sistemą (vienas ventiliatorius su šildymo spirale ir šildymo jutikliu), džiovinant mažus kiekius produktų sunaudosite mažiau elektros energijos, bus mažiau triukšmo ir sušildytas oras pasiskirstys džiovintuve tolygiau.

Kiekvienas šilumos jutiklis seka savo sistemoje pajungto nepriklausomai veikiančio ventiliatoriaus-šildiklio sistemos temperatūrą, todėl padidėja džiovinimo efektyvumas ir džiovinimo proceso metu cirkuliuojančio oro kokybė.

Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos efektyviai kontroliuoja produktų džiovinimo procesą – dviejų ventiliatorių ir šildymo elementų dėka tiksliai ir tolygiai paskirsto sušildytą orą. Šiltas oras tolygiai juda nuo galinės džiovintuvo sienelės priekinės link visuose devyniuose padėkluose. Apsukti ar keisti padėklus vietomis visiškai nebūtina!

 • Skaitmeninė šildymo kontrolė – puikiai kontroliuoja visą džiovinimo procesą.
 • Skaitmeninis temperatūros displėjus – jūs visuomet tiksliai žinote, kad temperatūra viduje tiksliai tokia, kokią nustatėte.
 • Skaitmeninis laikmatis – daug tikslesnis nei įprasti kitų džiovintuvų laikmačiai, leidžiantys 15 min. paklaidą. Galite nustatyti laikmatį trukmei iki 99 valandų arba 150 nenutrūkstamo veikimo valandų.
 • Permatomos grūdinto stiklo durelės – jums neprireiks atidaryti durelių, kad matytumėte džiovinimo procesą.
 • Netriukšmingas veikimas – dienos ir nakties režimas; jūs visiškai kontroliuojate procesą.


Sedona komplektą sudaro:

 • 9 atviri padėklai, pagaminti iš plastiko be bisfenolio
 • 9 tinkliniai plastiko padėklai
 • 1 padėklas džiovinimo sekcijoms atskirti, pagamintas iš plastiko be bisfenolio
 • 1 atjungiamas maitinimo laidas
 • 1 naudojimo vadovas

Džiovinimo lakštai užsakomi papildomai.

Sedona džiovintuvui suteikiama 2 metų garantija.

Techniniai duomenys:

 • Svoris: 10,6 kg
 • Dydis: 43,5 cm (plotis) x 48,5 cm (gylis) x 35,6 (aukštis)
 • Padėklo dydis: 39 cm (ilgis) x 33 cm (plotis) x 2,5 cm (aukštis)
 • Džiovinimo paviršius: 35,6 cm (ilgis) x 28 cm (plotis) x 2,5 cm (aukštis)

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai