Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Excalibur maisto džiovintuvas, 4 padėklų be laikmačio

Kaina: 219.00€
Kaina be PVM: 180.99€
Gamintojas: Excalibur Products
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Jau 30 metų sveikuolių bei žaliavalgių virtuves užkariavęs Excalibur džiovintuvas yra ne veltui toks mėgstamas – jis pasižymi kokybe, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Excalibur vaisių ir daržovių džiovyklė su 4 padėklais – tai puikus pasirinkimas mažiems namų ūkiams. 

Excalibur mod. 4400 4 padėklų džiovyklėje yra įdiegta horizontali džiovinimo sistema, ventiliatorius patalpintas ant galinės vidinės džiovintuvo sienelės, kas užtikrina tolygų ir kokybišką rezultatą. Džiovinimo metu vėsus oras yra traukiamas vidinės galinės sienelės link, čia jis sušildomas ir paskirstomas tolygiai po visus padėklus. Sušildytas oras pašalina drėgmę iš produktų ir yra pašalinamas pro prietaiso priekyje esančius plyšelius.

Reguliuojamo termostato dėka galite pasirinkti pačią tinkamiausią temperatūrą kiekvienai maisto rūšiai džiovinti:

Žolelėms - 35° C
Žaliam maistui (RAW) - 41° C
Duonos tešlos kildinimui - 43° C
Jogurto gamybai - 46° C
Daržovėms - 52° C
Vaisiams, vaisių suktinukams - 57° C
Mėsai/žuviai - 68° C

Excalibur džiovintuve galite džiovinti net ir nesupjaustytus vaisius ar daržoves, nes padėklus galite išimti. Ši savybė itin naudinga ir tuomet, kai norite maistą pašildyti, pagreitinti rūgimo procesą (pavyzdžiui ruošiant raugintus kopūstus, kildinant duoną), ruošti jogurtą.

Excalibur padėklai yra pagaminti su lanksčiais ir lengvai plaunamais tinkliniais padėklais. Kadangi padėklai yra kvadrato formos, juose telpa daugiau produktų nei apvaliuose džiovintuvuose. Standartinėje komplektacijoje yra 4 polikarbonato padėklai, kuriuos galite plauti indų skalbyklėje. Kiekvieno padėklo dydis – 30,48 x 30,48 cm, o bendras džiovinimo plotas - 0,37 m2. Padėklų tinklelių sudėtyje nėra sveikatai kenksmingo bisfenolio A (BPA free).

Norint džiovinti duoneles, vaisių tyreles ar kitus skystus produktus rekomenduojame papildomai įsigyti daugkartinius Paraflexx džiovinimo lakštus.

Pagaminta JAV.

Techniniai duomenys:

Spalva: juoda;

Dydis: gylis 41,3 cm, plotis 33 cm, aukštis 15,6 cm;

Galia - 220 W;

Svoris be pakuotės – 4,5 kg;

Garantija – 2 metai.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai