Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Citrinžolių eterinis aliejus, ekologiškas (5 ml)

Kaina: 6.44€
Kaina be PVM: 5.32€
Gamintojas: Essential Care
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Citrinžolių eterinis aliejus, ekologiškas (5 ml)

„Odylique“ ekologiškas tikrųjų citrinžolių (lot. Cymbopogon citratus) eterinis aliejus. Kvepia žolelėmis su citrinų užuomenomis. Veikia tonizuojančiai. Padeda atbaidyti vabzdžius.

Naudojimas: įlašinkite 2–3 lašelius į vonią, masažo aliejų, aromatinę lempą ar garintuvą.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis.
Tik išoriniam naudojimui. Nelašinkite ant odos neskiesto. Nepatariama naudoti vaikams ir žmonėms, kurių pažeista oda.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Didžiojoje Britanijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Jennie Harding knygoje „Aromaterapijos paslaptys“ (leidėjas UAB „Aktėja“) rašoma, kad tikrųjų citrinžolių eterinis aliejus gali padėti malšinti skausmą, jis skatina mikrocirkuliaciją. Pagrinde naudojamas raumenims ir kraujotakai. Gerina nuotaiką. Taip pat labai gerai atbaido vabzdžius, todėl naudingas keliaujant.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai