Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Aliejų mišinys "Dantukų fėja" (20ml)

Kaina: 5.99€
Kaina be PVM: 4.95€
Gamintojas: Aromama
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Leiskite gerajai fėjai mostelėti burtų lazdele ir nuvyti šalin irzlumą, dantenų maudimą ir miego neramumus!

 

Ši panelė - viena populiariausių mūsų linijos gaminių! ;) Švelnioji "Dantukų fėja" naudojama skruostų, kaklo, ausų, paausių ir smakro masažui, dygstant pieniniams dantukams. Leiskite gerajai fėjai mostelėti burtų lazdele ir nuvyti šalin irzlumą, dantenų maudimą ir miego neramumus! Lai mažas vaikelis visad būna laimingas! ;)

 

Naudojimas: dygstant dantukams ar įtariant dantų dygimo pradžią (mažylis tampa neramus, padidėja seilėtekis), nedideliu kiekiu aliejų mišinio masažuokite kūdikio skruostus, kaklą, ausis, paausius ir smakrą. Naudokite kas dvi valandas. Būtinai panaudokite "Dantukų fėją" prieš dienos ir nakties miegą.

 

Geriausiai aliejinės priemonės įsigeria, kai oda yra drėgna, tad jei yra galimybė, prieš naudojant „Dantukų fėją“ apiprauskite kūdikio veiduką. Dantų dygimo laikotarpiu, kai vaikui padidėjęs seilėtekis, laikykitės stipresnės higienos ir dažniau apiplaukite kūdikio veidelį. Dėl pasikeitusios seilių sudėties dantų dygimo metu galimi skruostų, smakro bėrimai.

 

Dėmesio! Šis aliejų mišinys naudojamas TIK IŠORIŠKAI! Niekada netepkite aliejų mišiniu dantenų.

 

Prieš naudojant preparatą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą (patepti nedideliu kiekiu priemonės vidinėje dilbio pusėje ir stebėti ar neatsirado nepageidaujamų reiškinių: bėrimo, paraudimo, niežulio ir pan.)

 

Taip pat „Dantukų fėją“ galima naudoti, kai skauda gerklę ar ausis. Tiesiog įtrinkite aliejų mišiniu kaklą ir ausis (išorinę dalį). Dėmesio! "Dantukų fėja" nėra vaistinis preparatas, todėl esant sveikatos problemoms, kreipkitės į gydytoja ir nepamirškite naudoti gydytojo paskirtų medikamentų!

Šis aliejų mišinys gali būti naudojamas ir vyresniems vaikams, kai dygsta nuolatiniai dantys, taip pat suaugusiems, dygstant protiniams dantims.

 

Dėmesio! Šie patarimai yra informacinio pobūdžio, parengti remiantis aromaterapine literatūra ir moksliniais straipsniais.  Jie nėra patvirtinti LR Sveikatos apsaugos ministerijos ar kitų sveikatos priežiūros institucijų. Eteriniai aliejai ir jų mišiniai nėra gydomieji preparatai ir negali pakeisti įprastų vaistų. Esant sveikatos problemoms, kreipkitės į gydytoją.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Dermatologiškai patikrintas. Netestuotas su gyvūnais. Tik išoriniam naudojimui.

 

Sudedamosios dalys

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Matricaria recutita Flower Oil*, Tocopherol (vit. E) *Ekologiškas ingredientas

 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Švelniais, sukamaisiais judesiais įmasažuokite aliejų mišinį į švarią skruostų, kaklo, ausų, paausių ir smakro odą. Rekomenduojame naudoti ant lengvai sudrėkintos odos. Venkite patekimo į akis. 

 

LAIKYMO SĄLYGOS

Saugoti nuo vaikų. Laikyti atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 25°C.

 

PAKUOTĖ

Stiklas

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai